International Magazyn No 01 (1992)

International Magazyn No 01 (1992)

International Magazyn No 01 (1992)
Polish | PDF | 60 Pages | 151 MB

International Magazyn No 01 (1992) Vintage Adult Porn Magazine From Poland. All Models Are +18 Years Old Or More!

Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w wielu fachowych książkach z zakresu seksuologii oraz w wielu arcydziełach literackich. Na podstawie tego materiału można natychmiast dojść do wniosku, że pierwsze spojrzenie erotycznie zaangażowanego mężczyzny skupia się na kobiecych piersiach, drugie natomiast na pupie kobiety. Dopiero na samym końcu swej akcji rozpoznawczej zaczyna się on interesować twarzą, oczami, włosami oraz — last but not least —kształtem nóg czy też innymi szczegółami anatomii swej wybranki.

Czy zachowanie takie musi z miejsca zasługiwać na potępienie moralne? Czy mężczyźni, którzy zapatrują się na dorodne górne i dolne krągłości kobiety, są zaborczymi bestiami seksualnymi, zadufanymi w sobie szowinistami męskimi dążącymi do seksualnego poniżenia kobiety czy też po prostu chorobliwymi erotomanami napastującymi każdą bez wyjątku istotę płci żeńskiej? Niekoniecznie.

Czy pośladki jej mogą być tak wydatnie odstające i tak kopulasto sklepione, te każdemu facetowi dech zapiera na ich widok? Jakie wymiary stanowią pod tym względem towarzysko dopuszczalny standart i dopuszczalną normę? Kiedy piersi stają się “cycami” a tyłeczek seksowną “dupą”? Kryteria, które decydują o tych rozróżnieniach zmieniały się w zależności od danej epoki i obszaru kulturowego.

Piękności epoki kamienia łupanego — jak świadczą o tym liczne statuetki i malowidła jaskiniowe z tego okresu —charakteryzowały się olbrzymich rozmiarów pupą. W owych surowych i barbarzyńskich czasach to właśnie ta część ciała kobiety jako rezerwuar tłuszczu odgrywała egzystencjalnie istotną rolę regulatora fizjologicznoodżywczego, pozwalając przetrwać kobiecie trudne okresy głodu i chronicznego braku zaopatrzenia w świeżą żywność.

DOWNLOAD FROM RAPIDGATOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *