Gigant April 1998

Gigant April 1998 Vintage PDF Porn Magazine Featuring Models Like Ivana Traci Topps, Jana Plzen Ivana, Nikki Knockers, Bodacious Babette, Crystal Storm, Kimberly Kupps (Back Cover)

Milí čtenáři a příznivci prsatých krásek, jsme potěšeni – a speciálně modelka Julie. které se to přímo týká – že jste nás zahrnuli svými dopisy do rubriky ..Julie vám odpoví”. Polovina z těchto dopisú. jak nám naše nová spolupra-covnice sdělila, obsahovala vyznání lás-ky a pozvánky k erotickým orgiím. To se dalo čekat – je pouze na ní, kterou z těchto nabídek si případné vybere.

Druhá polovina dopisů byly osobní otázky na Juliin život, samozřejmě v prvé řadě ten sexuální. Na některé z nich odpovídá naše modelka uvnitř tohoto čísla. Na stranách 18 a 19 nalez-nete mladou, velmi bohatě obdařenou ženu, která má svoji fotopremiéru prá-vě na stránkách našeho magazínu.

Věříme, že vás zaujme a vzruší stejně jako zkušené modelky. Zároveň vás chceme ujistit, že i nadále pátráme po podobných „darech přírody” a doufá-me, že vám je budeme moci nabízet pravidelněji. Mnozí z vás se na naši re-dakci obracíte s dotazem, kde je mož-né sehnat videokazety, na kterých jsou dámy s mamutími ňadry v tvrdé akci.

Gigant April 1998
Czech | PDF | 36 Pages | 171 MB

DOWNLOAD FROM RAPIDGATOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *