Fantastic No 02 (1995)

Fantastic No 02 Czech Retro Porn Magazine PDF Including Fantazie Bez Hranic

Méla jsem smúlu, protože mě sebrali za prostituci. Zrovna mé, když dneska šla-pe kdekterá ženská. Myslela jsem si, že si dlouho nezašukám, ale naštěstí jsem se šeredně mylila. Začalo to na cele, do ktere mě přivedli před prvnim vyslechem. Byl tam se mnou jeden pasák a jeden překupnik. Naše libani, ktere vlastně vzniklo z nudy, brzy přešlo ve vášnivé kouřeni ocasu a lízáni me kundlčky.

Má ústa ocas neopustil. Stále rychleji mi projížděl mezi pevně sevřenými pysky a hledal cestu až hluboko do mého hrdla. Nepouštěla jsem si ho tak daleko, protože jsem chtěla, aby se mi vystříkal do úst, já se mohla s jeho semenem v puse mazlit a teprve potom jej najednou spolknout. Ten druhý si honil ocas za mým zadkem, aby se mu co nejvíce postavil a aby mě s nim mohl divoce ošukat.

Teď do mě vnikl a s každým přirazem se dostával hlouběji. Vzdychala jsem, sténala a křičela rozkoši. Když se k ocasu v mém klíně přidal jazyk, který ryl mezi mými stydkými pysky a drtil mi poštěváka, poprvé jsem se udělala. Tekla jsem přitom jako horský potok.

Fantastic No 02 (1995)
Czech | PDF | 64 Pages | 65 MB

DOWNLOAD FROM RAPIDGATOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *