Erotyka No 06 (1997)

Erotyka No 06 (1997)

Erotyka No 06 (1997)
Polish | PDF | 52 Pages | 95 MB

Erotyka No 06 (1997) Vintage Porn PDF Magazine From Poland For Adults Only!

Czutem się zle. Niepewnym krokiem. zalaczając się, szedłem przez budzące sie ulice. Brudna, przepocona koszula nie chronna przed chłodem. który przenikał do dala. Poranny kac wywoływał we mnie uczucie opuszczenia i samotności. Sam sobie wydawalem się podobny do zbiąkanego. ulicznego psa.

Niedobrze mi się robili), kiedy wylewała na mnie domyje. Pociągnalem piwa prosto z butelki, żeby poprawić sobie humor. To było moje sniadanie. I wtedy lą zobaczyłem. Wspaniałego kociaka, który nagle skądś się wynurzył. Wydała mi się tak samo zabłąkana i osamotniona jak ja. Bezwstydnie patrzyła na mnie zielonymi, nieulnymi oczyma, lak obsikuję latarnie uliczną przy wejściu do jej domu.

Erotyki”: Z kochanków robić małżonków„ a z małżonków dobrych kochanków. Tylko że to drugie jest trudniejsze. Kiedy to się uda, problem rodziny nagle zniknie. Rodzina po prostu będzie istnieć. Nie dlatego, że została założona, ale dlatego, że ci dwoje są dobrymi kochankami. Erotyka: Czy to będzie tematem Twojej pierwszej książki? A co powiesz o modnym dziś seksie we dwie pary? Renata: Wierzę w miłość między dwiema parami. Obie są mnogością, ale muszą myśleć na tyle tak samo, żeby mogły wybrać sobie drugą parę jako wspólny subiekt. Jeśli para erotyczna ma takie same erotyczne fan…

DOWNLOAD FROM RAPIDGATOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *