Cats No 11 Listopad 1992

Cats No 11 Listopad 1992

Cats No 11 Listopad 1992
Polish | PDF | 62 Pages | 41 MB

Cats No 11 Listopad 1992 Download For Free Polish Vintage PDF Porn Magazine For Adults Only Featuring Hot Models And Much More!

Nie wiem, od czego zacząć mówi drżącym głosem Kaja, a jej oczy nerwowo przesuwają się z przedmiotu na przedmiot. Jestem zupełnie zwyczajną dziewczyną, nigdy nie uczestniczyłam w żadnej orgii, ani nawet w trójkącie. Moje życie seksualne nie różni się od życia innych. Spotykam faceta, czasami kochamy się, czasami od razu rozchodzimy się każde w swoją stronę. Keja ma 22 lata.

Mieszka w Lillestrom. Wśród miejscowych chłopaków jest niezwykle popularną osobą. A interesuje nas właśnie dlatego, że jest przeciętną dziewczyna z malego prowincjonalnego norweskiego miasteczka. Magazyn Cats zawsze poszukuje takich zwyczajnych dziewcząt, które szczerze i otwarcie opowiadają Czytelnikom o swoim życiu seksualnym. Obecnie nie mam żadnego stałego przyjaciela, dlatego nie ma seksu w moim codziennym menu. Czasami trzymam się jednego partnera przez dluższy czas niekiedy zaś przez moje lóżko przewija się cela plejada mężczyzn wyznaje Kaja, która zachowuje się już trochę swobodniej.

Pamięta to wielkie wydarzenie bardzo dokładnie, tak jakby byle wczoraj. Jej pierwszy chłopak nie byl wyśmienitym kochankiem. By mity i wyrozumiały. Przez wiele miesięcy tylko się całowali i chodzili trzymając się za ręce. Aż tu nagle rodzice Kaji wyjechali na parę dni do Oslo. Już od pierwszego wieczoru, gdy byłam w domu sama, zaprosiłam mojego chlopaka. Całowaliśmy się i pieściliśmy przez długie godziny i po raz pierwszy w życiu czulam, jak sok cieknie mi pomiędzy nogami. Cóż to byle za fantastyczne uczucie! Moje ciato bylo niespokojne, oddychałam nieregularnie, ręce mi się trzęsły. Byto to znacznie wspanialsze od wszelkich moich oczekiwań.

DOWNLOAD FROM RAPIDGATOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *